Urząd skarbowy
13:39, 17 listopada 2020
Wiarygodne źródło

Nowa usługa w urzędzie skarbowym

Urząd skarbowy
Od 16 listopada w urzędach skarbowych działa nowa usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”

Od 16 listopada w urzędach skarbowych działa nowa usługa „Umów wizytę w urzędzie skarbowym”

Nowa usługa, dzięki której nasz klient zarezerwuje spotkanie w urzędzie skarbowym, zaczyna działać w całym kraju – mówi Magdalena Rzeczkowska szef Krajowej Administracji Skarbowej.

Testowany latem w województwach podlaskim i wielkopolskim nowy sposób obsługi został dobrze odebrany przez klientów, i od 16 listopada jest dostępny w całym kraju.

W województwie lubelskim umówić się na wizytę w urzędzie skarbowym można przez internet na stronie podatki.gov.pl lub na stronie Izby Administracji Skarbowej w Lublinie

Oprócz tego zarezerwować wizytę można telefonicznie przez numery podane na stronie Izby Administracji Skarbowej w Lublinie.

Jednocześnie urzędnicy, pod względem sytuacji epidemiologicznej, zachęcają do zdalnych form załatwiania spraw w urzędach skarbowych. Można to zrobić za pomocą infolinii Krajowej Informacji Skarbowej, numerów telefonicznych miejscowych urzędów skarbowych lub stron internetowych podatki.gov.pl i biznes.gov.pl.

Ważne:ze względu na sytuację epidemiczną do urzędu umawiajmy się tylko, jeśli jest to niezbędne, a wizytę zarezerwujmy przez internet lub telefonicznie - informuje Izba Administracji Skarbowej w Lublinie.

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#Urząd skarbowy #podatki

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...