• Strona domowa
  • Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie!”: Zgłoś swoje zdjęcia do 30 września
14:06, 27 sierpnia 2023
Wiarygodne źródło

Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie!”: Zgłoś swoje zdjęcia do 30 września

XII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie!”

XII Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny „Lubelskie. Smakuj życie!”

Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego organizuje XII edycję Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego „Lubelskie. Smakuj życie!”. Uczestnicy mogą zgłaszać prace w trzech kategoriach: fotografia artystyczna, przyroda i wydarzenie. Maksymalna liczba zdjęć od jednego uczestnika to sześć.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich, zarówno profesjonalistów, jak i amatorów. W poprzednich jedenastu edycjach konkursu zgłoszono ponad 850 prac i 4500 fotografii.

Zdjęcia powinny ukazywać Lubelszczyznę w interesujący sposób, prezentując jej piękno i unikalność. Mogą to być kadry z turystycznych wędrówek, wydarzeń z udziałem ludzi czy atrakcyjne miejsca regionu.

Nagrody w konkursie to karty zakupowe: 2000 zł za I miejsce, 1500 zł za II miejsce i 1000 zł za III miejsce w każdej z trzech kategorii. Dodatkowo laureaci i autorzy wyróżnionych zdjęć otrzymają zestawy promocyjne Województwa Lubelskiego.

Zdjęcia można przesyłać mailowo na adres [email protected], pocztą na adres Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie lub dostarczyć osobiście. Szczegóły dotyczące konkursu znajdują się na stronie www.promocja.lubelskie.pl.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną opublikowane w kalendarzu na 2024 rok oraz zostaną wystawione w holu Urzędu Marszałkowskiego w Lublinie. Zdjęcia będą również wykorzystywane w materiałach promocyjnych regionu.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystej Gali w grudniu.

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...