• Strona domowa
  • FemFund: MiniGranty na cele feministyczne - zgłoście swój pomysł do 6 lutego 2023
Granty dla kobet
11:40, 26 stycznia 2023
Wiarygodne źródło

FemFund: MiniGranty na cele feministyczne - zgłoście swój pomysł do 6 lutego 2023

Granty dla kobet
FemFund: MiniGranty na cele feministyczne - zgłoście swój pomysł do 6 lutego 2023

24 stycznia, w Spilno Lublin odbyła się prezentacja minigrantu od FemFund.

FemFund to fundusz feministyczny, który oferuje różne formy wsparcia finansowego dla grup i organizacji feministycznych w Polsce.

Celem funduszu jest wspieranie ruchu feministycznego poprzez finansowe wsparcie działań, które przyczyniają się do walki o równość płci i prawa kobiet.

Obecnie trwa nabór wniosków do 6.02 do godz. 13.00 możesz złożyć wniosek na jednorazowe wsparcie finansowe dla grup nieformalnych i organizacji w maksymalnej kwocie 5300 zł

Jeśli macie pomysł na feministyczne działanie, zapoznajcie się z warunkami udziału w MiniGrantach, priorytetami Funduszu, a także ze wzorem wniosku w formacie docx i pdf. Zgłoszenia przyjmujemy za pomocą formularza on-line pod adresem spolecznosc.femfund.pl/form/wniosek-minigrant-2023

Jeśli na etapie pisania wniosku będziecie mieć pytania lub wątpliwości – możecie do nas zadzwonić pod numer 736 060 436 lub 531 715 904.

FemFund jest finansowany przez różne organizacje i instytucje, a także przez prywatne darczyńców, dzięki czemu może on oferować wsparcie finansowe dla różnych inicjatyw feministycznych w Polsce. Oprócz wsparcia finansowego, FemFund oferuje również wsparcie merytoryczne dla grup i organizacji, które otrzymują granty. Wnioskodawczynie mogą skorzystać z porad ekspertek z różnych dziedzin, takich jak prawo, komunikacja czy fundraising, które pomogą im lepiej zrealizować swoje projekty. FemFund także organizuje szkolenia, warsztaty i spotkania, które pozwalają na wymianę doświadczeń i wiedzy pomiędzy grupami i organizacjami oraz umożliwiają rozwijanie umiejętności potrzebnych do realizacji działań feministycznych.

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#FemFund #MiniGranty

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...