• Strona domowa
  • Nabor wniosków w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego
do 28 sierpnia
18:06, 25 sierpnia 2023

Nabor wniosków w ramach programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego

do 28 sierpnia
Outplacement dla pracowników zagrożonych zwolnieniem i osób odchodzących z rolnictwa

Outplacement dla pracowników zagrożonych zwolnieniem i osób odchodzących z rolnictwa

Wojewódzki Urząd Pracy w Lublinie informuje o rozpoczęciu naboru wniosków w ramach Działania 9.7 Outplacement. Inicjatywa ta ma na celu wsparcie pracowników, którzy są zagrożeni zwolnieniem, przewidziani do zwolnienia, zwolnieni z przyczyn niezależnych od siebie oraz osób planujących odejście z rolnictwa.

Podczas spotkania prasowego, które miało miejsce 16 sierpnia, Dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie, Tomasz Pitucha, zachęcił przedsiębiorstwa i organizacje do składania wniosków. Wspomniane środki mają na celu aktywizację zawodową i społeczną pracowników, a także wsparcie w zakresie doradztwa zawodowego oraz podnoszenia kompetencji i kwalifikacji zawodowych.

Małgorzata Reszka-Ryczek, Wicedyrektor ds. Organizacji i Funduszy, podkreśliła, że Fundusze Europejskie umożliwiają realizację tak ważnych działań dla społeczności lokalnej.

Wszystkie wnioski o dofinansowanie należy składać w formie elektronicznej za pośrednictwem Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych (SOWA EFS). Termin składania wniosków upływa 28 sierpnia 2023 r.

Dla zainteresowanych, 22 sierpnia odbędą się Dni Otwarte dedykowane tematyce Działania 9.7 Outplacement. Więcej informacji na ten temat można znaleźć w zakładce Wydarzenia na stronie Fundusze Europejskie dla Lubelskiego.

Osoby zainteresowane uzyskaniem dodatkowych informacji mogą skontaktować się bezpośrednio z Punkt Kontaktowy Funduszy Europejskich w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Lublinie, ul. Obywatelska 4, III piętro, pokój 330. Numer telefonu kontaktowego to (81) 46 35 363 lub 605 903 491. E-mail: [email protected].

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...