• Strona domowa
  • Biznes i księgowość w Polsce. Webinarium 11 sierpnia 2020 r.
Webinarium
22:53, 26 lipca 2020
Wiarygodne źródło

Biznes i księgowość w Polsce. Webinarium 11 sierpnia 2020 r.

Webinarium
Наши партнеры из бухгалтерской компании InPL, по приглашению 4881.pl и Моста бизнеса провели вебинар "Бизнес и бухгалтерский учет в Польше".

Наши партнеры из бухгалтерской компании InPL, по приглашению 4881.pl и Моста бизнеса провели вебинар "Бизнес и бухгалтерский учет в Польше".

11 sierpnia 2020 r. przeprowadziliśmy webinarium z Siergiejem Shapovalem i Zakharem Matiychenko na temat biznesu i księgowości w Polsce.

Podczas webinaru rozmawialiśmy o:

1. Podstawowe pojęcia polskiej rachunkowości;
2. Stawki podatkowe, korzyści, terminy raportowania;
3. Cechy rachunkowości personalnej;
4. Zmiany w ustawodawstwie i pomocy państwa;
5. Wolne strefy ekonomiczne i zachęty podatkowe;
6. "Forma estońska" podatku dochodowego od osób prawnych i jej wpływ na działalność gospodarczą w Polsce w 2021 r.

inPL Group jest agencją outsourcingu i doradztwa biznesowego z siedzibą w Lublinie, działającą od 2013 roku, świadczącą szereg usług w zakresie rejestracji i wsparcia biznesu w Polsce. InPL Group posiada przedstawicielstwa w Kijowie, Dnieprze i Równem. Jednym z jej stałych partnerów jest Ukraiński Klub Eksporterów. Dla tych, którzy chcą prowadzić działalność gospodarczą w Polsce, inPL Group organizuje seminaria "Rozwój biznesu w Polsce".

Firma przygotowuje niezbędną dokumentację dla swoich klientów, zapewnia wsparcie księgowe i prawne, wybiera nieruchomości, pojazdy oraz, w razie potrzeby i w imieniu klienta, dalsze pełne zarządzanie biznesem w Polsce.

Sergij Shapoval jest biznesmenem, praktycznym konsultantem biznesowym z dwoma stopniami naukowymi, szefem ukraińskiej firmy handlowej i polskiej grupy konsultingowej inPLGroup, która zapewnia wsparcie dla zagranicznych projektów finansowych i inwestycyjnych w Polsce oraz outsourcing procesów biznesowych dla zagranicznych przedsiębiorców. Mieszka w Lublinie, Polska.

Zakhar Matiychenko jest absolwentem Warszawskiej Szkoły Zarządzania z tytułem magistra zarządzania i marketingu. Posiada wieloletnie doświadczenie w pracy z przedstawicielami biznesu na Ukrainie i w Polsce. Wcześniej był szefem regionalnego departamentu klientów korporacyjnych banku. Partner zarządzający inPL Group.

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
Temat specjalny
Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi informacjami na temat wydarzeń i aktywności przedsiębiorców w Lublinie, jednym z najbardziej inspirujących miast dla biznesu w Polsce.

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...