• Strona domowa
  • Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza świętuje 20 lat działalności. 25 maja, o 18:00
Przyłącz się do obchodów jubileuszu, poznaj osiągnięcia fundacji i ciesz się występem Marii Burmaki
11:35, 19 maja
Wiarygodne źródło

Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza świętuje 20 lat działalności. 25 maja, o 18:00

Przyłącz się do obchodów jubileuszu, poznaj osiągnięcia fundacji i ciesz się występem Marii Burmaki
20 lat działań Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza: Zapraszamy na jubileusz!

20 lat działań Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza: Zapraszamy na jubileusz!

Serdecznie zapraszamy na obchody 20-lecia Fundacji Kultury Duchowej Pogranicza, które odbędą się w sobotę, 25 maja 2024 roku, o godzinie 18:00. Wydarzenie będzie miało miejsce w Lubelskim Centrum Konferencyjnym, w sali im. Antoniego N. Patka, przy ul. Artura Grottgera 2. To wyjątkowe wydarzenie jest otwarte dla wszystkich, zarówno na miejscu, jak i online na facebookowej stronie Fundacji.

W ciągu ostatnich dwudziestu lat Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza intensywnie pracowała na rzecz ochrony i promocji dziedzictwa kulturowego naszego regionu. Skupialiśmy się na rozwoju relacji polsko-ukraińskich oraz wsparciu dla Ukrainy. Jubileusz jest doskonałą okazją do refleksji nad zrealizowanymi projektami oraz do przedstawienia planów na przyszłość.

Wieczór uświetni występ znanej ukraińskiej artystki Marii Burmaki, której muzyka jest głęboko zakorzeniona w ukraińskiej tradycji i kulturze. Jej koncert z pewnością dostarczy niezapomnianych wrażeń i wzbogaci nasze świętowanie.

Podczas uroczystości wręczone zostaną również "Cegiełki filantropii" osobom, które przez wiele lat aktywnie wspierały działalność Fundacji. To ważny moment, aby uhonorować tych, którzy przyczynili się do naszego sukcesu i rozwoju.

Zapraszamy do świętowania razem z nami! To niepowtarzalna okazja, aby wspólnie celebrować nasze osiągnięcia i wytyczać nowe cele na przyszłość. Śledź naszą transmisję na żywo na Facebooku i bądź częścią tego wyjątkowego wydarzenia!

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#Fundacja Kultury Duchowej Pogranicza #jubileusz #Lublin #Maria Burmaka #polsko-ukraińskie relacje

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...