10:01, 3 listopada 2023
Wiarygodne źródło

Zamknięcie ulicy Skowronkowej

Zamknięcie ulicy Skowronkowej

6 i 7 listopada zostanie zamknięta dla ruchu samochodów ul. Skowronkowa wraz z przylegającymi do niej ulicami.

Prace w tych dniach potrwają od godziny 7 do 18. Wtedy drogowcy będą układali ostatnią warstwę bitumicznej drogi na całej jej szerokości. W związku z powyższym ruch będzie zamknięty również w ulicach bocznych, dojazdowych i prywatnych wraz z sięgaczami. Piesi będą mogli przemieszczać się na tych terenach bez utrudnień.

W poniedziałek pracę obejmą teren w obrębie od wlotu od al. Warszawskiej, aż do posesji nr 39a i 39b, na wysokości ul. Fiołkowej. Natomiast we wtorek drogowcy będą działali na dalszym ciągu ulicy, czyli od posesji nr 39a i 39b do ul. Podleśnej, a więc do końca inwestycji w miejscowości Natalin.

Na ten moment na ul. Skowronkowej ukończono nawierzchnię z kostki, dojazd do zbiornika, a także główny ciąg kanalizacji. Trwają prace wykończeniowe przy realizacji  zieleńców, chodników, oświetlenia drogowego, zjazdów. Także wykonywane są kraty deszczowe. Na koniec planowane położenie ostatniej warstwy bitumicznej oraz nasadzenie roślin. Koszt inwestycji to prawie 24,7 mln złotych. Droga ma być gotowa już w styczniu.

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#lublin #remont

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...