• Strona domowa
  • Lublin: Konkurs na wybór realizatorów Programu profilaktyki zębów
Stomatologia
09:31, 4 lutego 2021
Wiarygodne źródło

Lublin: Konkurs na wybór realizatorów Programu profilaktyki zębów

Stomatologia
W Lublinie wystartował konkurs na wybór realizatorów Programu profilaktyki próchnicy zębów. Wybrani otrzymają 2 miliony złotych.

W Lublinie wystartował konkurs na wybór realizatorów Programu profilaktyki próchnicy zębów. Wybrani otrzymają 2 miliony złotych.

W trosce o zdrowie lubelskich dzieci i młodzieży Miasto Lublin po raz kolejny zaczyna Program profilaktyki próchnicy zębów dla uczniów szkół. 

Program walki z próchnicą to jeden z kilku programów zdrowotnych realizowanych przez Miasto Lublin. Obecnie przyjmowane są zgłoszenia od podmiotów, które mają świadczyć opiekę stomatologiczną na rzecz lubelskich uczniów w latach 2021-2023 - mówi Zastępca Prezydenta Miasta Lublin ds. Społecznych Monika Lipińska.

Projekt działa od 2009 roku i ma na celu ułatwienia dostępu do usług stomatologicznych w gabinetach stomatologii, znajdujących się na terenie szkół. W latach 2021- 2023 program obejmuje profilaktykę stomatologiczną, leczenie zębów oraz edukacje młodzieży na temat pilnowania za swoimi higieną jamy ustnej.

Zgłaszać swoje kandydatury mogą wszystkie podmioty lecznicze, zajmujące się leczeniem zębów. Formularz dla zgłoszeń dostępny na stronie lublin.eu, a dodatkowe informacje można uzyskać w Wydziale Zdrowia i Profilaktyki Urzędu Miasta Lublin, ul. Spokojna 2, od poniedziałku do piątku w godz. 7.30-15.30. Złożyć dokumenty można do 15 lutego.

Foto: Pixabay

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#Stomatologia #Dentysta #Gabinet Dentysty #Programu profilaktyki zębów #Lublin

Komentarze

Najważniejsze wiadomości tygodnia
Sukces projektu Zdorovo: Jak Ukraińcy otrzymują opiekę medyczną w Polsce
Historia sukcesu
Ogłoszenia
live comments feed...