• Strona domowa
  • Lubelskie lodowisko znowu działa. Jakie są zasady?
Lodowisko
12:33, 12 grudnia 2020
Wiarygodne źródło

Lubelskie lodowisko znowu działa. Jakie są zasady?

Lodowisko
W Lublinie znowu działa lodowisko Icemania, jednak zmieniały się zasady korzystania.

W Lublinie znowu działa lodowisko Icemania, jednak zmieniały się zasady korzystania.

W końcu października zostało uruchomione lodowisko przy Al. Zygmuntowskich, jednak z powodu obostrzeń epidemiologicznych obiekt został zmuszony do powstrzymania działalności. Po upływie miesiąca kierownictwo Icemania postanowiło wprowadzić rozwiązanie analogiczne do basenów oraz innych ośrodków sportowych, z których korzystają kluby sportowe.

Od dzisiaj wszyscy chętni mogą zapisać się na „nauki i doszkolenia jazdy na łyżwach”. Zwykle godziny pracy zostaną zastąpione „grafikiem zajęć”. Zrobiono to dla unikania tłumów w szatniach oraz lepszej dezynfekcji pomieszczeń i sprzętu.

Grafik zajęć

Z powodu pandemii, z lodowiska jednocześnie mogą korzystać tylko 150 osób, a nie 300. Zabrania się przebywanie w hali jeżdżącej publiczności i osób towarzyszących. W czasie zajęć na lodzie będzie instruktor, który może udzielić pomocy w nauce i doszkoleniu. Oczywiście, że podczas korzystania z lodowiska obowiązuje zasłanianie ust i nosa. 

Jednocześnie przypomina się, że bilety będą sprzedawane wyłącznie przez stronę internetową www.icemania.lublin.eu

Bilet normalny  na godzinę z poniedziałku do piątku kosztuje 14 złotych, weekendowy - 18 złotych, opiekuńczy - bezpłatny. Na cenniku również znalazły się: bezlimitowe wypożyczenie łyżew - 9 złotych, kasku - 3 złote oraz "pingwina" (kask gratis) - 5 złotych. Oprócz tego za 14 złotych można zaostrzyć własne łyżwy.

Foto: Pixabay, Icemania

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#Lodowisko #Zmiany #Łyżwy #Nauka jazdy na Łyżwach #Lublin

Komentarze

Ogłoszenia
live comments feed...