• Strona domowa
  • Lublin Jazz: Von Schultz / Vazquez / Wallace Trio 18 maja
Jazzowe Trio Z Ameryki Łacińskiej i Północnej Wystąpi W Lublinie!
19:40, 5 maja
Wiarygodne źródło

Lublin Jazz: Von Schultz / Vazquez / Wallace Trio 18 maja

Jazzowe Trio Z Ameryki Łacińskiej i Północnej Wystąpi W Lublinie!
Lublin Jazz: Von Schultz / Vazquez / Wallace Trio 18 maja

W sobotę, 18 maja 2024 roku, miłośnicy jazzu w Lublinie będą mieli okazję doświadczyć niezwykłego koncertu, który zapewni im wyjątkowe wrażenia muzyczne. Centrum Kultury zaprasza na kolejną odsłonę cyklu Lublin Jazz, gdzie na scenie pojawi się fascynujące trio muzyków z Ameryki Łacińskiej i Północnej.

Trio, założone w kwietniu 2023 roku, składa się z trzech utalentowanych instrumentalistów: Marcelo Von Schultza, Pablo Vazqueza i Eli Wallace’a. Ci muzycy, spotkawszy się na scenie Buenos Aires, szybko zyskali uznanie w środowisku jazzowym dzięki swojemu unikalnemu podejściu do improwizacji i eksploracji brzmień.

Lublin Jazz: Von Schultz / Vazquez / Wallace Trio 18 maja, zdjęcie-1

Marcelo Von Schultz, pochodzący z Buenos Aires, jest nie tylko wybitnym perkusistą, ale także cenionym pedagogiem. Jego eksploracje muzyki improwizowanej i free jazzu przyniosły mu uznanie na międzynarodowej scenie muzycznej. Pablo Vazquez, kontrabasista z tego samego miasta, swoją muzykę prezentował już na różnych kontynentach, współpracując z licznymi artystami i zdobywając uznanie krytyków. Natomiast Eli Wallace, pianista z Nowego Jorku, znany jest ze swojego niekonwencjonalnego podejścia do fortepianu, łącząc w swojej twórczości elementy jazzu, muzyki klasycznej i swobodnej improwizacji.

Na koncercie w Lublinie publiczność będzie miała okazję doświadczyć unikalnego połączenia rytmów, improwizacji i ekscytujących solówek. Trio nie tylko doskonale współgra ze sobą, ale także daje każdemu muzykowi przestrzeń do zabłyszczenia w solowych fragmentach. Ich muzyka porusza się z gracją pomiędzy skomplikowanymi rytmicznymi strukturami a porywającymi melodiami, tworząc niezapomniane wrażenia dla słuchaczy.

Nie przegapcie tego wyjątkowego koncertu jazzowego w Centrum Kultury w Lublinie! Bilety dostępne są w przedsprzedaży online oraz w kasie stacjonarnej. To niepowtarzalna okazja, by doświadczyć magii współczesnego jazzu.

http://lublinjazz.pl/kalendarium/lublin-jazz-von-schultz-vazquez-wallace-trio/

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#Lublin Jazz #Marcelo Von Schultz #Pablo Vazquez #Eli Wallace #koncert jazzowy

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...