• Strona domowa
  • Fontanna Multimedialna w Lublinie: Sezon Pokazów 2024
Start już w Majówkę
20:25, 29 kwietnia
Wiarygodne źródło

Fontanna Multimedialna w Lublinie: Sezon Pokazów 2024

Start już w Majówkę
Fontanna Multimedialna w Lublinie: Sezon Pokazów 2024

W Lublinie rozpoczyna się kolejny sezon widowiskowych pokazów na Fontannie Multimedialnej, zachwycającej mieszkańców i turystów unikatowym połączeniem światła, wody i dźwięku. Przez cztery dni Majówki, od 1 do 4 maja, o godzinie 21:00, można podziwiać widowiska, które zapierają dech w piersiach.

1 maja, środa, to czas na "Wieniawski IMPRO" oraz "Symfonię Nauki". Kolejny dzień, 2 maja, przynosi "Czarcią Łapę" i "Unię Narodów". Na 3 maja, piątek, zaplanowane są "Symfonia Nauki", "Tradycje Lubelskiego Przemysłu Lotniczego" oraz "Sen o Mieście". Natomiast 4 maja, sobota, oczekuje nas "Czarcia Łapa", "Tradycje Lubelskiego Przemysłu Lotniczego" oraz "Anioły Lubelskie".

Warto podkreślić, że każdy pokaz jest wyjątkowy, nasycony piękną grafiką, dźwiękiem i emocjami. Niezwykłe efekty multimedialne sprawiają, że Fontanna Multimedialna w Lublinie staje się miejscem magicznym, przyciągającym tłumy z całej Polski.

Fontanna, będąca jedną z najnowocześniejszych w Europie, składa się z dziewięciu wodotrysków oraz 319 reflektorów, które tworzą niezapomniane wrażenia wizualne. To nie tylko widowiska rozrywkowe, lecz także doskonałe narzędzie do edukacji i komunikowania ważnych treści.

Pokazy na Fontannie Multimedialnej w Lublinie to niepowtarzalna okazja do zanurzenia się w historii, kulturze i dziedzictwie tego pięknego miasta. Nie przegap szansy, by doświadczyć tego niesamowitego widowiska na własne oczy!

Harmonogram pokazów na Majówkę oraz więcej informacji można znaleźć na oficjalnej stronie Fontanny Multimedialnej Lublin.

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#Fontanna Multimedialna #Lublin #pokazy #sezon 2024 #widowiska

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...