• Strona domowa
  • I Majówka Logopedyczna „Neurobiologiczne podstawy logopedii”
Konferencja 11-12 maja
14:56, 1 maja
Wiarygodne źródło

I Majówka Logopedyczna „Neurobiologiczne podstawy logopedii”

Konferencja 11-12 maja
I Majówka Logopedyczna „Neurobiologiczne podstawy logopedii”

Katedra Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego oraz Naukowe Koło Logopedów i Audiologów Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie inicjują pod patronatem Polskiego Towarzystwa Logopedycznego cykl corocznych, ogólnopolskich konferencji naukowo-szkoleniowych pod hasłem „Majówka Logopedyczna w Lublinie”.

Wydarzenie odbędzie się w dniach 11-12 maja.

Miejsce obrad: Wydział Filologiczny UMCS, Pl. M Curie-Skłodowskiej 4, Lublin, Katedra Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS, ul. Sowińskiego 17, 20-040 Lublin.
Organizator konferencji: Katedra Logopedii i Językoznawstwa Stosowanego UMCS, Naukowe Koło Logopedów i Audiologów.

Miasto Lublin jest kolebką polskiej logopedii. Na początku lat 60. XX wieku powstało tu i do dziś ma swoją siedzibę Polskie Towarzystwo Logopedyczne, które nieprzerwanie wydaje swój organ – czasopismo „Logopedia”, tutaj zapoczątkowano kształcenie logopedów i tutaj działalność rozpoczął Polski Związek Logopedów..

Logopedom potrzebna jest przestrzeń do dzielenia się naukowymi odkryciami z przedstawicielami pokrewnych dyscyplin naukowych, miejsce do wymiany zawodowych doświadczeń, forum do otwartej dyskusji. To nie tylko idea, ale przede wszystkim potrzeba, przyświeca organizacji corocznych, ogólnopolskich konferencji z cyklu „Majówka Logopedyczna w Lublinie”.

Więcej na stronie Polskiego Towarzystwa Logopedycznego.

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#UMCS #Logopedia

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...