• Strona domowa
  • Polsko-Chińskie Forum Biznesowe: Nowe horyzonty współpracy
30 sierpnia
08:37, 26 sierpnia 2023

Polsko-Chińskie Forum Biznesowe: Nowe horyzonty współpracy

30 sierpnia
15 lat partnerstwa między Województwem Lubelskim a Prowincją Henan świętowane wspólnym forum biznesowym

15 lat partnerstwa między Województwem Lubelskim a Prowincją Henan świętowane wspólnym forum biznesowym

30 sierpnia w Lublinie oraz w Zhengzhou odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – Polsko-Chińskie Forum Biznesowe. Spotkanie ma na celu uczczenie 15 lat współpracy między Województwem Lubelskim a Prowincją Henan, której korzenie sięgają serca Chin.

Henan, położony nad Żółtą Rzeką, od ponad 3000 lat jest ważnym centrum politycznym, gospodarczym i kulturalnym Chin. Jego strategiczne położenie czyni go kluczowym punktem dla transportu i dystrybucji towarów eksportowych. W ciągu ostatnich 15 lat region ten rozwijał współpracę z Województwem Lubelskim w wielu dziedzinach, od gospodarki po kulturę.

Nadchodzące forum skupi się na przedstawieniu możliwości biznesowych dla przedsiębiorców z Lubelszczyzny, chcących nawiązać kontakty handlowe z Chinami. Szczególny nacisk zostanie położony na logistykę i transport między Europą a Azją, kluczowe dla ekspansji eksportowej.

Wydarzenie odbędzie się w formie hybrydowej, łącząc uczestników z Lublina i Zhengzhou za pomocą połączenia audio-video oraz platformy ZOOM. Jednym z głównych punktów programu będzie sesja B2B, podczas której przedsiębiorcy będą mieli okazję prezentować swoje firmy i produkty, a także nawiązywać kontakty z potencjalnymi partnerami z Chin.

Forum będzie prowadzone w języku angielskim, z zapewnionym tłumaczeniem na języki polski, chiński i angielski.

Rejestracja na Polsko-Chińskie Forum Biznesowe sierpień 2023 
https://gospodarka.lubelskie.pl/pl/konferencje-i-szkolenia/polsko-chinskie-forum-biznesowe-15-rocznica-nawiazania-stosunkow-partnerskich-pomiedzy-wojewodztwem-lubelskim-a-prowincja-henan

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...