• Strona domowa
  • Brunch pod chmurką. Smak, Muzyka i Inspiracje na Świeżym Powietrzu 16 czerwca
W malowniczym plenerze Zamkowych Błoni
16:09, 11 czerwca

Brunch pod chmurką. Smak, Muzyka i Inspiracje na Świeżym Powietrzu 16 czerwca

W malowniczym plenerze Zamkowych Błoni
Brunch pod chmurką. Smak, Muzyka i Inspiracje na Świeżym Powietrzu 16 czerwca

Już 16 czerwca zapraszamy Cię na wyjątkowe wydarzenie – Brunch pod chmurką! To okazja, by w jednym miejscu skosztować pysznych śniadań i lunchów, wypić coś z procentami lub bez, kupić ciekawe produkty, spędzić miło czas przy dźwiękach muzyki na żywo oraz zainspirować się w gronie interesujących ludzi. Wydarzenie jest bezpłatne, a płatne są jedynie konsumpcja i zakup produktów na miejscu.

Na uczestników czeka bogaty wybór dań: od smakowitych śniadań, przez wyborne lunche, aż po różnorodne napoje – zarówno alkoholowe, jak i bezalkoholowe. Dla łasuchów i kolekcjonerów przygotowaliśmy stoisko z ciekawymi produktami, w tym także regionalnymi specjałami i rękodziełem.

Nie zabraknie również muzycznych wrażeń. Przez cały dzień będzie można cieszyć się dźwiękami granymi na żywo, co stworzy niezapomnianą atmosferę. Dla najmłodszych uczestników przewidzieliśmy specjalne animacje, które zapewnią im mnóstwo zabawy i radości. Dorośli natomiast będą mieli okazję wziąć udział w inspirujących rozmowach i wykładach.

Wszystko to odbędzie się w malowniczym plenerze Zamkowych Błoni, co dodatkowo umili czas spędzony na świeżym powietrzu. To świetna okazja, by spędzić niedzielę w gronie rodziny i przyjaciół, delektując się smakiem, muzyką i dobrą atmosferą.

Nie przegap tego wyjątkowego wydarzenia – bądź z nami w niedzielę 16 czerwca. Będzie smacznie, radośnie i sympatycznie!

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#brunch #Zamkowe Błonia #muzyka na żywo #animacje dla dzieci #produkty regionalne

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...