• Strona domowa
  • Gala boksu w Lublinie! Nie zabraknie walk o tytuły WBC
15:03, 3 października 2023
Wiarygodne źródło

Gala boksu w Lublinie! Nie zabraknie walk o tytuły WBC

Gala boksu w Lublinie! Nie zabraknie walk o tytuły WBC

5 października o 18:00 w Hali Sportowej im. Zdzisława Niedzieli odbędzie się piąta edycja Polonika Boxing Night. Podczas wydarzenia odbędą się finałowe starcia zawodników boksu olimpijskiego w ramach „WBC Green Belt Challenge”

Także w trakcie tych historycznych zawodów wśród krajowych oraz polonijnych sportowców zostaną wyłonieni najlepsi pięściarze olimpijscy w dwóch kategoriach wagowych, którzy będą rywalizowali o pas WBC Amateur.

Czekają nas również dwie walki boksu zawogowego o pasy regionalne WBC. W jednym z nich polonijny pięściarz z Czech Lukas Dekys skrzyżuje rękawice z Marcisem Grundulisem z Łotwy o tytuł WBC Asian w wadzę półśredniej., który skupia pięściarzy pochodzących z Eurazji.

Z kolej w drugim pochodzący z białoruskiej Lidy Polak Eugeniusz Makarczuk podejmie walkę z Milosem Berankiem z Czech. Stawką pojedynku będzie tytuł WBC CISBB, skupiający zawodników z państw słowiańskich, bałtyckich i bałkańskich.

Wydarzenie poprowadzi Adrian Walczyk, najlepszy anonser bokserski w Polsce. A ceremonię wręczenia trofeów poprowadzi żywa legenda federacji WBC Krzysztof „Diablo” Włodarczyk.

Wstęp na wydarzenie wolny. Obowiązują zapisy pod linkiem https://polonikaboxing.pl/kibic/ , ilość miejsc ograniczona.

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi
#Polonia Boxing Night #Lublin #WBC #box #boks

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...