• Strona domowa
  • Lublin Pachnie Kawą: Targi Kawy, Czekolady i Herbaty w Lubelskim Centrum Konferencyjnym
Targi Kawy
22:22, 29 sierpnia 2023

Lublin Pachnie Kawą: Targi Kawy, Czekolady i Herbaty w Lubelskim Centrum Konferencyjnym

Targi Kawy
Targi Kawy, Czekolady i Herbaty - 2-3 września 2023

Targi Kawy, Czekolady i Herbaty - 2-3 września 2023

Lublin, 2-3 września 2023 - Lubelskie Centrum Konferencyjne stanie się miejscem spotkań dla pasjonatów kawy, czekolady i herbaty. Wydarzenie potrwa dwa dni i przyciągnie wystawców z całej Polski.

Targi to nie tylko okazja do zakupu produktów od renomowanych producentów, ale także szansa na zdobycie wiedzy i doświadczenia. Uczestnicy będą mieli możliwość uczestniczenia w warsztatach i pokazach prowadzonych przez mistrzów branży. Dodatkowo, na miejscu będzie można przetestować młynki ręczne oraz skosztować różnych odmian kawy, czekolady i herbaty.

Niektórzy z wystawców to m.in. Coffee & Sons, Kafejeto, Chełmska Palarnia Kawy Light Roast, Kasia z Podlasia, Stara Szkoła, La Cava, Rovigo Caffee oraz wiele innych.

Targi rozpoczną się 2 września o godzinie 10.00 i potrwają do 18.00. Następnego dnia, 3 września, drzwi Lubelskiego Centrum Konferencyjnego będą otwarte dla odwiedzających od 10.00 do 17.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane udziałem jako wystawcy mogą skontaktować się pod adresem e-mail: [email protected].

Zapraszamy do Lublina, gdzie przez dwa dni aromat świeżo parzonej kawy wypełni ulice miasta. Spotkajmy się przy kawie w Lubelskim Centrum Konferencyjnym.

Jeśli zauważysz błąd, zaznacz odpowiedni tekst i naciśnij Ctrl + Enter, aby zgłosić to redaktorowi

Komentarz

Ostatnie wiadomości
Ogłoszenia
live comments feed...