Staż jako menedżer ds sprzedaży dla studentów та для фахівців UA/PL

Rodzaj pracy
Part-time
Doświadczenie
Mniej od roku
Edukacja
Niepełne wykształcenie wyższe
Niestety, ogłoszenie jest nieaktualne
Zapraszam do kontaktu zarówno osoby doświadczone jak i początkujące.
Menedżer ds sprzedaży usług marketingowych i IT.

Korzyści:
+ Podczas stażu płacimy za jakościowo wykonaną pracę.
+ Wysoki procent od zapłaty klienta za zrealizowane projekty.
+ Indywidualne warunki współpracy dla specjalistów z doświadczeniem w sprzedaży.

Zadania:
+ Poszukiwanie i zdobywanie nowych klientów.
+ Udział w negocjacjach, konsultacjach dotyczących marketingu i tworzenia stron internetowych.
+ Utrzymywanie relacji z istniejącymi klientami.

Wymagania:
+ Znajomość języka ukraińskiego i polskiego.
+ Znajomość branży IT lub marketingu.
+ Umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne, biegła znajomość obsługi komputera i nowoczesnych narzędzi internetowych.

Przesyłając swoje CV, prosimy o dodanie informacji co Cię interesuje we współpracy z nami.

W CV prosimy o zawarcie zgody na przetwarzanie danych osobowych:“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Менеджер з продажів послуг маркетингу і IT. Платне стажування та індивідуальні умови співпраці для фахівців в сфері продажів.

Переваги:
+ Підчас стажування оплачуємо якісно виконану роботу.
+ Високий відсоток від оплати клієнта за реалізовані проекти.
+ Для досвідчених фахівців в сфері продажу індивідуальні умови співпраці.

Завдання:
+ Пошук та залучення нових клієнтів.
+ Участь в проведенні переговорів, консультацій з питань маркетингу та розробки сайтів.
+ Підтримка відносин з існуючими клієнтами.

Вимоги:
+ Володіння українською та польською мовами.
+ Досвід в сфері продажів маркетингових послуг та IT.
+ Навички комунікації та переговорів, вільне володіння комп'ютером та сучасними веб-інструментами.

Будь ласка, надсилючи своє CV, супроводжуйте інформацією що вас цікавить в співпраці з нами.
Kategoria
Sprzedaż, handel, marketing
1 - 4000 zł
Aroks Digital Services
Lublin
Show number
Aroks Digital Marketing & Services
Hugo Kołłątaja, 3/15
+48727888118
0
no rates
Polecam
9 views w lipcu
Actions
To favoritesRemove from favorites