WWschodnia Flanka: Bezpieczeństwo Polski
WWspółpraca polsko-ukraińska
BBiznes i przedsiębiorczość
HHistoria miasta Lublin
WWidoczność lokalna
Fiat Bravo, 2027
Operacja
Sprzedaż
Znak
Fiat
Model
Bravo
Skrzynia biegów
Automatyczna
Rok produkcji
2027
Sprzedam moje prywatne auto Fiat Bravo 1.4 t-jet 120km z instalacją lpg. Jest bardzo dobrze utrzymane. Bezwypadkowe. Wyjeżdżam niedługo za granicę, dla tego niestety idzie na sprzedaż. Cena do negocjacji przy aucie
Samochód w pełni sprawny, żwawy, zwinny a zarazem oszczędny, ma długie opłaty. Jeździ na obu paliwach, silnik pracuje równo, ma moc, nie kopci, skrzynia działa precyzyjnie, nie szarpie, nie hałasuje, lewarek nie drga na żadnym z biegów.
Jest dosyć fajnie wyposażony, oprócz standardowych rzeczy, xenony, światła przeciwmgielne przód/tył ,4 elektryczne szyby, klimatyzacja automatyczna dwustrefowa(w pełni sprawna), 6 biegowa skrzynia biegów, fabrycznie przyciemnione szyby, aux, wspomaganie City, multifunckyjna kierownica, fabryczne alufelgi, doświetlanie zakrętów, asystent ruszania na wzniesieniu
W aucie dodatkowo wymienione przednie głośniki, wygłuszone boczki drzwi oraz klapa bagażnika.
OC ważne do 06.05.2027
PT ważny do 22.04.2027
LPG ważne do 03.09.2030
Hak wpisany w dowód
Opony letnie na aucie Michelin 2022 roku w dobrym stanie
Dodatkowo posiadam też zimówki 2022 roku również w dobrym stanie
Został sprowadzony pod koniec 2020 roku ze Szwajcarji z przebiegiem ok. 164 tys km, wtedy też założono gaz, czyli na gazie przejechał około 50 tys km.
Ostatnio zrobione rzeczy:
- olej, filtry, świece
- serwis gazu(filtry, korekty)
- klocki hamulcowe przód
- klocki, tarcze, oraz zaciski tył
- osłona przegubu, nowy wahacz prawo przód
Z grubszych rzeczy wykonanych przez poprzedniego właściciela:
przy przebiegu 190tys zrobiony rozrząd oraz regeneracja skrzyni(znana wada)
Progi bez dziur, auto się podnosi z każdej strony, podłoga w dobrym stanie
Z minusów:
- przedni zderzak lekko różni się odcieniem
- tylna klapa trochę słabo pomalowana
- drobny odprysk na szybie czołowej, zaklejony (auto przeszło z tym przegląd)
Nie było żadnych poważnych wypadków, konstrukcja nie została naruszona, jedynie kosmetyka.
Jak na ten wiek, są drobne wgniotki, ryski, gdzieniegdzie pruchelki
Poza tym auto w pełni sprawne mechanicznie, nie ma się do czego przyczepić, użytkowane na co dzień, gotowe do dalszej eksploatacji. Zarejestrowane na mnie, nie jestem handlarzem, sprzedaję uczciwie, bez ściemniania. Wyrażam zgodę na sprawdzenie na dowolnej stacji lub warsztacie.
Samochód w pełni sprawny, żwawy, zwinny a zarazem oszczędny, ma długie opłaty. Jeździ na obu paliwach, silnik pracuje równo, ma moc, nie kopci, skrzynia działa precyzyjnie, nie szarpie, nie hałasuje, lewarek nie drga na żadnym z biegów.
Jest dosyć fajnie wyposażony, oprócz standardowych rzeczy, xenony, światła przeciwmgielne przód/tył ,4 elektryczne szyby, klimatyzacja automatyczna dwustrefowa(w pełni sprawna), 6 biegowa skrzynia biegów, fabrycznie przyciemnione szyby, aux, wspomaganie City, multifunckyjna kierownica, fabryczne alufelgi, doświetlanie zakrętów, asystent ruszania na wzniesieniu
W aucie dodatkowo wymienione przednie głośniki, wygłuszone boczki drzwi oraz klapa bagażnika.
OC ważne do 06.05.2027
PT ważny do 22.04.2027
LPG ważne do 03.09.2030
Hak wpisany w dowód
Opony letnie na aucie Michelin 2022 roku w dobrym stanie
Dodatkowo posiadam też zimówki 2022 roku również w dobrym stanie
Został sprowadzony pod koniec 2020 roku ze Szwajcarji z przebiegiem ok. 164 tys km, wtedy też założono gaz, czyli na gazie przejechał około 50 tys km.
Ostatnio zrobione rzeczy:
- olej, filtry, świece
- serwis gazu(filtry, korekty)
- klocki hamulcowe przód
- klocki, tarcze, oraz zaciski tył
- osłona przegubu, nowy wahacz prawo przód
Z grubszych rzeczy wykonanych przez poprzedniego właściciela:
przy przebiegu 190tys zrobiony rozrząd oraz regeneracja skrzyni(znana wada)
Progi bez dziur, auto się podnosi z każdej strony, podłoga w dobrym stanie
Z minusów:
- przedni zderzak lekko różni się odcieniem
- tylna klapa trochę słabo pomalowana
- drobny odprysk na szybie czołowej, zaklejony (auto przeszło z tym przegląd)
Nie było żadnych poważnych wypadków, konstrukcja nie została naruszona, jedynie kosmetyka.
Jak na ten wiek, są drobne wgniotki, ryski, gdzieniegdzie pruchelki
Poza tym auto w pełni sprawne mechanicznie, nie ma się do czego przyczepić, użytkowane na co dzień, gotowe do dalszej eksploatacji. Zarejestrowane na mnie, nie jestem handlarzem, sprzedaję uczciwie, bez ściemniania. Wyrażam zgodę na sprawdzenie na dowolnej stacji lub warsztacie.
10:12, 26 czerwca, №537


