WWschodnia Flanka: Bezpieczeństwo Polski
WWspółpraca polsko-ukraińska
BBiznes i przedsiębiorczość
HHistoria miasta Lublin
WWidoczność lokalna
Volvo V50, 2007
Operacja
Sprzedaż
Znak
Volvo
Model
V50
Skrzynia biegów
Mechaniczna
Rok produkcji
2007
Na sprzedaż oferuję Volvo V50 z silnikiem diesla 2.0. Auto z 2007 roku, przebieg 363 tys. km – głównie trasa Lublin–Warszawa, co tłumaczy wyższy przebieg, ale też świadczy o spokojnej eksploatacji.
Wyposażenie:
Klimatyzacja dwustrefowa
Tylne czujniki parkowania
Hak holowniczy
Kierownica wielofunkcyjna
Tempomat
Czujnik deszczu
Wszystkie szyby oryginalne i elektryczne
Półskórzane fotele
Zmieniarka CD na 5 płyt
Gumowe wycieraczki + gumowa mata bagażnika
2 komplet felg aluminiowych 17’’
Stan techniczny:
Samochód regularnie serwisowany – olej i filtry wymieniane co 12 tys. km.
Auto odpala i jeździ bez problemów, jednak dla pełnej przejrzystości informuję o dwóch kwestiach technicznych, którymi ze względu na nowe auto nie chce się już zajmować:
Przy redukcji na 2. bieg czasami pojawia się zgrzyt – do ewentualnej diagnozy, zaczęło się to po wymianie sprzęgła.
Przy mocnym wciśnięciu gazu pojawia się dym z wydechu – możliwa konieczność dalszej diagnostyki (intercooler / układ dolotowy).
Stan wizualny:
Oryginalny lakier na całym aucie – bez ingerencji lakierniczych, normalne ślady użytkowania.
Wgniecenie tylnej klapy – widoczne na zdjęciach.
Auto sprzedaję w takim stanie, w jakim jest. Ze względu na nowe auto nie chce już w to inwestować.
Kontakt: 66*****95
Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Zapraszam do kontaktu i oględzin!
Wyposażenie:
Klimatyzacja dwustrefowa
Tylne czujniki parkowania
Hak holowniczy
Kierownica wielofunkcyjna
Tempomat
Czujnik deszczu
Wszystkie szyby oryginalne i elektryczne
Półskórzane fotele
Zmieniarka CD na 5 płyt
Gumowe wycieraczki + gumowa mata bagażnika
2 komplet felg aluminiowych 17’’
Stan techniczny:
Samochód regularnie serwisowany – olej i filtry wymieniane co 12 tys. km.
Auto odpala i jeździ bez problemów, jednak dla pełnej przejrzystości informuję o dwóch kwestiach technicznych, którymi ze względu na nowe auto nie chce się już zajmować:
Przy redukcji na 2. bieg czasami pojawia się zgrzyt – do ewentualnej diagnozy, zaczęło się to po wymianie sprzęgła.
Przy mocnym wciśnięciu gazu pojawia się dym z wydechu – możliwa konieczność dalszej diagnostyki (intercooler / układ dolotowy).
Stan wizualny:
Oryginalny lakier na całym aucie – bez ingerencji lakierniczych, normalne ślady użytkowania.
Wgniecenie tylnej klapy – widoczne na zdjęciach.
Auto sprzedaję w takim stanie, w jakim jest. Ze względu na nowe auto nie chce już w to inwestować.
Kontakt: 66*****95
Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Zapraszam do kontaktu i oględzin!
13:09, dzisiaj, №511


